ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Унікальна програма "Вундеркінди" включає в себе психологічну підготовку, читання, письмо, рахунок, навколишній світ і все це в цікавій ігровій формі в одному занятті.

Програма складається з 5 основних блоків:

Знайомство з навколишнім світом.

Це один з найулюбленіших блоків заняття для дітей.  Тут вони розширюють свої знання про навколишній світ, дізнаються багато нового і цікавого про ті речі, з якими зустрічаються щодня.

Розвиток мовлення.

Діти із задоволенням інсценують різні казки, вчать скоромовки, складають розповіді за сюжетними картинками.

Навчання читання.

В кінці року діти знатимуть всі букви, навчаться чути і розрізняти звуки в слові, читати по складах.

Математичний блок.

Діти вивчать склад числа до 5, співвідносити кількість і цифру до 10,  рахувати до 20,  порівнювати предмети в групах, орієнтуватися в просторі, вивчають площинні та об'ємні геометричні фігури.

Ігри для розвитку психічних процесів.

Цей блок складається з різноманітних ігор, які сприяють розвитку логічного мислення, уваги, різних видів пам'яті (зорової, слухової. образної, тактильної), розвивають в дитині уміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати.

Підготовка руки до письма.

У першому класі у багатьох дітей найчастіше виникають труднощі саме з листом: швидко втомлюється і "не слухається" рука, букви, цифри і їх елементи виходять некрасивими, нерівними, дитина не вкладається у відведений для виконання час. Щоб цього не сталося, на заняттях ми приділяємо багато уваги вправам, готують руку дитини до листа.

Наші заняття гарантують ефективне навчання і розвиток дітей. Результати ви побачите дуже швидко!

Запишіться на пробне ознайомлювальне заняття і ваша дитина зрозуміє, що вчитися - цікаво!

    Ласкаво просимо
    в ГЕНІАЛЬНІ ДІТИ