ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Запам'ятовування чисел часто викликає проблеми навіть у дорослих, а дітям тим більше складно впорядкувати числа в голові. Ми розробили цей курс спеціально для дітей молодшої вікової групи, щоб допомогти їм освоїти складну таблицю множення в короткі терміни.

ЦІЛІ КУРСУ:

Обчислювати, розуміючи сенс математичного дії, застосовувати на практиці обчислювальні закони і прийоми, довести до автоматизму усні і письмові обчислення.

Викладач дає матеріал з картинками для кращого запам'ятовування, щоб діти побачили зв'язок між числами в таблиці. Це дозволяє їм без напруги відтворювати інформацію в будь-якому порядку.

Їм буде потрібно всього 16 занять для освоєння матеріалу. Наша методика навчання допоможе дітям добре запам'ятати таблицю множення на все життя. В майбутньому вони зможуть легко застосовувати знання в роботі і повсякденному житті.

Які проблеми дітей вирішує це курс:

  • складності із запам'ятовуванням чисел, таблиць, формул
  • діти не можуть відтворити таблицю множення.

Всього за 16 занять вирішити проблему, яка може існувати роками, поліпшити оцінки, залишити у дитини почуття перемоги допоможе курс "Таблиця Множення за 16 уроків".

Просто, швидко, легко, з розумінням сенсу, жваво, цікаво - так проходять наші заняття. Обов'язково використовуються тренувальні ігри, завдяки яким розвивається швидкість обчислень.

Наша програма заснована на методі асоціацій. Веселі заняття та цікаві вправи дозволять легко вивчити таблицю множення і ділення.

Чому навчаться діти:

  1. Вивчать таблицю один раз і на все життя! Ура!
  2. Причому вивчать без довгої зубріння і нескінченних заучування!
  3. Підвищать успішність в школі! Це важливо)
  4. Вирішуватимуть завдання швидше!

У вашої дитини з'явиться почуття впевненості і відчуття, що він з усім справляється!

Це нова методика без механічного зубріння на основі розуміння конкретного змісту кожного математичного дії. Це легкість в навчанні в майбутньому і веселі канікули для батьків і дітей.

 

    Ласкаво просимо
    в ГЕНІАЛЬНІ ДІТИ