ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Всі ми знаємо про існування двох півкуль головного мозку.

Ліва півкуля відповідає за логічні зв'язки, критику, правила і стереотипи. Воно є провідним, керує нами. Серед такої категорії людей багато інженерів, філософів, математиків, лінгвістів. Це люди боргу, вони відповідальні і принципові.

Права півкуля відповідає за просторово-образне мислення. Воно відповідає за наші творчі здібності, дозволяє нам мислити не тільки формами, але і образами. Саме воно робить наше життя яскравим і неповторним. Завдяки розвиненій правій півкулі ми можемо легко і швидко знайти вихід із найскладнішої ситуації, починаємо мислити креативно.

Одним из ярких представителей "правополушарных" людей можно назвать Леонардо да Винчи. Он был не только выдающимся художником, но и изобретателем. В правом полушарии головного мозга находятся все ответы на наши вопросы, потому что оно связано с нашим подсознанием и интуицией.

Метод правопівкульного малювання дозволяє:

  • Проявити індивідуальність дитини,
  • Спрощує творчий процес,
  • Позбавляє від внутрішніх перешкод,
  • Допомагає знайти внутрішню гармонію,
  • Розкриває творчі здібності маленького художника,
  • Робить Вашу дитини більш уважною до людей і навколишнього світу.

Розвиваючи в нашому центрі «Геніальні діти» свої творчі здібності, розкриваючи свій творчий потенціал, Ваша дитина відкриває для себе двері в нове життя, наповнене  радісними подіями, де немає кордонів, а неможливе стає можливим.

 

    Ласкаво просимо
    в ГЕНІАЛЬНІ ДІТИ