ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Хочете, щоб Ваша дитина була успішною в школі?

Наш курс готує дітей до навчання в школі, спілкування в шкільному колективі, розширює кругозір і дає необхідні навички і вміння.

Основна мета занять - формування у дітей вміння вчитися з радістю і задоволенням, розвиток самостійності і почуття відповідальності.

Ми з гордістю можемо сказати про 280 випускників нашого курсу "Підготовка до школи в Запоріжжі" (особливо це стосується дворічної програми): їх вміння перевершують очікування "приймальних комісій".

Як це вдасться?

По-перше, у нас дуже сильні педагоги, які 15 років, займаються тільки підготовкою дітей до школи, мають по дві вищі освіти, проводять навчання молодих фахівців, по іхнім авторським програмам працюють десятки педагогів.

По-друге, наші заняття дуже сфокусовані. Програма розрахована на 3 години в тиждень. Одне заняття в тиждень присвячене розвитку мовлення, навчання читання, грамоті, письму. Друге - математиці.

На заняттях є короткі фізкультхвилинки, але немає творчості, ритмічних блоків.

Все це - чудові речі, і ті батьки, які вважають їх важливими, приводять до нас дітей окремо на танці, малювання, ліплення, майстер - класи.
До речі, відсутність "розваг" аж ніяк не означає, що заняття нудні. Ви побачите, діти на заняттях багато сміються і веселяться.

По-третє, велике значення має зміст занять - їх структура, вибір навчальних посібників, послідовність і вибудуваність курсу, ефективність якого відточується 15 років.


    Ласкаво просимо
    в ГЕНІАЛЬНІ ДІТИ