ДІЗНАТИСЯ РОЗКЛАД

Хочете підготувати дитину до навантаження з англійської мови в рамках шкільної програми?

Прагнете зробити все, щоб йому було легше?

Мрієте, щоб він вільно спілкувався англійською?

Тоді вам саме до нас!

Навчання в нашому центрі будується на комунікативній методиці, яка відмінно себе зарекомендувала і базується на засвоєнні нових слів і правил у форматі діалогу та ігр, а не шляхом нудного заучування.

Мета нашого курсу - розвинути базові мовні навички та прищепити дитині інтерес до подальшого вивчення мови. Курс спрямований на гармонійний розвиток дитини, поєднуючи в собі активні форми і методи навчання (ігри словесні, дидактичні, сюжетно-рольові, рухливі, музичні, пальчикові) і спокійні заняття (розмальовки, загадки та аудіювання).

 

Чому наші курси англійської для школярів настільки ефективні?

 

По-перше, курси англійської для школярів в центрі сучасного розвитку «Геніальні діти» діляться на групи, в залежності від віку і загального рівня знань. Для кожного класу підбираються свої навчальні матеріали, заняття всюди проходять по-різному. Діти в цьому віці все ще дуже люблять грати і їх  цікавість, жага до чогось нового природна! З нашого боку потрібно це просто підтримати, а матеріал подати у цікавому, ігровому форматі.

По-друге, мовний бар'єр швидко долається, так як з викладачами живе спілкування йде тільки англійською, процес комунікації стає абсолютно природним.

По-третє, уроки англійської мови для школярів будуються таким чином, щоб максимально зацікавити учасників, викликати у них бажання дізнатися більше. Заняття проводяться в невимушеній дружній атмосфері. Талановиті педагоги прагнуть в першу чергу зацікавити учня, викликати у нього бажання йти далі і набути впевненості в своїх силах.

 

Ми зацікавлені в тому, щоб англійська для підлітків став справжнім захопленням, що приносить нові відкриття.

 

    Ласкаво просимо
    в ГЕНІАЛЬНІ ДІТИ